Ogłoszenia 16/2017

16. Niedziela Zwykła
/23.07.2017r./

1. Przeżywamy dziś 16. niedzielę zwykłą w ciągu roku. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o naszej codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii oraz o godnym stroju w świątyni. Dziś w czasie Mszy o 12.00 udzielimy sakramentu chrztu dzieciom.

2. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma Mszy św. o godz. 13.00 w niedziele, natomiast Msza o godz. 12.00 jest Mszą recytowaną. Chrzty w 2. i 4. niedzielę miesiąca będą sprawowane w czasie Mszy o 12.00.

3. W tym tygodniu obchodzić będziemy:

w poniedziałek – św. Kingi, dziewicy;

we wtorek – święto św. Jakuba, Apostoła;

w środę – świętych Joachima i Anny, rodziców NMP;

w sobotę – św. Marty.

4. We wtorek, oprócz święta św. Jakuba, czcimy też św. Krzysztofa, męczennika z połowy III wieku, patrona kierowców i podróżujących, orędownika w śmiertelnych niebezpieczeństwach. Z racji wspomnienia tego świętego, po Mszy świętej o godz. 18.00, pobłogosławimy nasze pojazdy mechaniczne i będziemy modlili się o roztropne ich wykorzystywanie.

5. Nowenna do Matki Bożej Muchoborskiej i Msza w środę o 17.30, w czasie której zostanie też odprawiona Msza w intencji parafian.

6. Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi w czwartek od 17.00 do 18.00.

7. W sobotę, 29 lipca, ksiądz Wojciech odwiedzi swoich chorych w domach od godz. 9.00.

8. W przyszłą niedzielę, z racji ostatniej niedzieli miesiąca, nabożeństwo do św. Michała Archanioła o 17.45.

15. Niedziela Zwykła
/16.07.2017r./

1. Przeżywamy dziś 15. niedzielę zwykłą w ciągu roku. Pomimo ciepłej pogody pamiętajmy o godnym stroju w świątyni.

3. W tym tygodniu obchodzić będziemy:

w czwartek – uroczystość bł. Czesława, głównego Patrona miasta Wrocławia;

w sobotę – święto św. Marii Magdaleny.

4. Nowenna do Matki Bożej Muchoborskiej i Msza w środę o 17.30, w czasie której zostanie też odprawiona Msza w intencji parafian.

5. Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi w czwartek od 17.00 do 18.00.

6. W przyszłą niedzielę, w czasie Mszy o 12.00 udzielimy sakramentu chrztu dzieciom. Spotkanie dla rodziców i chrzestnych w sobotę po Mszy wieczornej.