25 Niediela Zwykła

1.      Dziś przeżywamy 25 Niedzielę Zwykłą.

2.      W środę o godz. 1730 Nowenna do Matki Bożej Muchoborskiej. Serdecznie zapraszamy.

3.     W czwartek od 1700 do 1800 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi św. Natomiast o godz. 1830 w salce katechetycznej spotkanie dla młodzieży klas 2 i 3 przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

4.     W najbliższą niedzielę będziemy na Mszy św. o godz. 1200 przeżywali odpust parafialny ku czci św. Michała Archanioła oraz 3 rocznicę koronacji Matki Boskiej Muchoborskiej.  Na zakończenie Eucharystii będzie procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła. Prosimy o przygotowanie baldachimu oraz feretronów. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 1300.

5.      W DNIACH 2-10 PAŹDZIERNIKA 2010 W NASZEJ PARAFII PRZEŻYWAĆ BĘDZIEMY MISJE ŚWIĘTE.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim za udział w festynie parafialnym. Szczególne podziękowania dla naszych sponsorów oraz służbom mundurowym za pokazy swojej działalności. Wyrazy wdzięczności pragniemy złożyć na ręce p. Dariusza Żółtaszka oraz Tomasza Szkudlarskiego  za szczególne zaangażowanie w organizację oraz wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tegorocznego festynu.